Neden Escale Ahşap Merdiven ?  "Mutluluğa çıkaran basamaklar..."

 

Escale Merdiven; Kalite ve görselliğin öne çıktığı ahşap merdivenleri, gerek kendi tasarımları gerekse değişik Avrupa ülkelerindeki fuarları takip ederek oradaki tasarım ve teknolojiyi Türkiye de başarı ile uygulayarak 1995 yılından günümüze müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Merdiven imalatı için müşterinin istediği ahşap cinsini satıcılardan alarak güneş kurutması ile merdiven yapımına başlamaz. Çünkü güneş kurutması ile yapılan basamakların açılma, burkulma, bükülme gibi risk taşıyacağı ve ahşap merdivende istenmeyen sonuçlar doğurabileceği için bu yönteme başvurmaz.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Her zaman bünyesinde fırınlanmış ahşap stokları bulundurur. Merdiven yapımında çokça kullanılan ahşap stoklarımız birinci sınıf kayın ağacı, meşe ağacı, çam ağacı, ıroko ağacı, sapelli ağacı ve merbau parkesini sürekli bulundurur.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Türkiye den alınan ağaçları tomruk olarak satın alarak, mamul haline getirip kendi fırınlar. Ahşaplardaki fırınlama nem oranımız %12 dir.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Merdiven imalatına autocad çizimi yaparak.1/1 ölçekli kâğıda dökerek ahşap merdiven ustalarının işini kolaylaştırarak her hangi bir hataya meydan vermez.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Ahşapların laminasyonun da D3 tutkalı kullanır.(D3 tutkallar basamakların açma ihtimalini sıfırlar.D3 tutkallar ortamda veya ahşapta bulunabilecek neme karşın daha mukavemetlidir.)

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Ahşapların laminasyonun da hidrolik presleme kullanır.

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

Escale Merdiven; Ahşapların yüzey temizliğinde kontak zımpara kullanır.(Kontak zımpara makinesi basamak yüzeyini aynı oranda ve pürüzsüz temizler. Basamak kalınlığı 41 mm ise zımparadan sonra her taraf 40 mm kalır. Diğer manuel makinelerde 40 mm sabitlenemez. Ciladan sonra yüzeydeki hatalar görünür.)

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

 

Escale Merdiven; Boyama işlemlerini kendi bünyesinde markalı vernik ve cilalar kullanır. Boyama sistemi 4 kat olarak uygulanır. Basamak rengini ister orijinal renginde ister müşterisinin parke, kapı veya mobilyasının renginde boyar. Renklendirme istenmişse renk çalışması yapılarak beğeniye sunulur. Renk kabul gördüğünde boyama işlemi başlar.

Artık ahşap merdivenler sadece bir üst kata çıkılan basamaklar değildir. Evin en göz alıcı mekânları olarak düşünülmektedir. Modern ve farklı çizgilerde yaptığımız ahşap merdivenleri siz halkımıza sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bu sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz bilgiler için anahtar kelimeler...

Escale Merdiven, Türkiye de uluslararası kalite standartlarda ahşap merdiven imalatında yıllardır güvenin adresidir. Ahşap Kapı, Pencere, Merdiven, Sauna, Lambri, Merdiven Korkuluk Sistemlerinde...

HIZLI ERİŞİM

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

 

 

Merdiven Foto Galeri

Merdiven Fotoğraf Galerimizi ziyaret edebilirsiniz...

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyet

%100 Müşteri memnuniyeti uygulamamız