Merdiven İmalat ve Montaj Süreci

 

Merdiven imalatında hiçbir evin ölçüleri birbirini tutmadığı için her imalat müşteriye özeldir. Dolayısı ile daha önceden ayarlanmış basamaklar ve taşıyıcılar(Boşta merdivenler için)bulunmamaktadır. Bu durum merdiven imalatında süre uzamasına sebep olmaktadır.

Bir kat beton üzeri merdivenlerde basamak ve trabzan imalat süreci 5 gün, boyama süreci de 3 gün sürmektedir. Merdiven montaj kısmı ise 3 gündür.

Bir kat boşta merdivenlerde basamak ve trabzan imalat süreci 8 gün boyama süreci de 3 gün sürmektedir. Merdiven montaj kısmı ise 1 gündür. Boşta merdivenler atölyede tamamı ile kurulur ve müşteriye kaba kurulumu gösterilir.

Çok adetli merdivenlerde yukarıda belirtilen süreler aynı orantılı değildir. Çok adetli merdivenlerde seri imalat olduğu için iş hızlanır.
Merdiven yapım sözleşmesi imzalanma aşamasında atölyeden randevulara göre merdiven teslim günü belirtilir. Merdiven yaptıracak müşterilerimizin gün konusunda mağdur olmamaları için önceden sipariş vermelerini rica ederiz.

 

 

 

Bu sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz bilgiler için anahtar kelimeler...

Escale Merdiven, Türkiye de uluslararası kalite standartlarda ahşap merdiven imalatında yıllardır güvenin adresidir. Ahşap Kapı, Pencere, Merdiven, Sauna, Lambri, Merdiven Korkuluk Sistemlerinde...

 

HIZLI ERİŞİM

 

Escale Ahşap Merdiven Facebook

Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

 

 

Merdiven Foto Galeri

Merdiven Fotoğraf Galerimizi ziyaret edebilirsiniz...

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyet

%100 Müşteri memnuniyeti uygulamamız